WARSZTAT ROZWOJOWY DLA KOBIET

Celem głównym warsztatu jest wyposażenie kobiet w sprawdzone metody wywodzące się z terapii poznawczo-behawioralnej, prowadzące do poprawy jakości życia i pozytywnych zmian zdrowotnych. Tematem przewodnim będzie WORK-LIFE BALANCE – jak osiągnąć balans między życiem zawodowym, a prywatnym.
Warsztat będzie  pomocny dla tych kobiet, które czują się przeciążone, którym trudno jest odpocząć    i znaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym, oraz dla tych, które doświadczają trudnych emocji i pragną nad nimi zapanować.

Warsztaty obejmują takie komponenty jak:

  1. Pełnowartościowa dieta bezglutenowa i bez nabiału.
  2. Qigong- starożytna lecznicza gimnastyka pochodząca z Chin– reguluje  ciśnienie, usuwa stres, przywraca równowagę. Ta metoda obejmuje różnorodne techniki angażujące zarówno umysł, jak i ciało, wraz z technikami oddychania.
  3. Naturoterapia – zapoznanie uczestniczek z możliwością zastosowania wybranych produktów i metod żywieniowych jako działania terapeutycznego.
  4. Taniec intuicyjny
  5. Masaż terapeutyczno-relaksacyjny/ liftingujący twarzy – godziny ustalane indywidualnie
  6. Koncert relaksacyjny
  7. Kąpiel leśna
  8. Spacer śladem dzikich ziół
  9. Sauna/ ruska bania do dyspozycji cały czas
  10. „Bicie serca dostraja się do muzyki”- spotkanie przy ognisku warsztatowe z zakresu muzykoterapii z udziałem pianisty, którego głównym założeniem jest niwelowanie napięć, lęków oraz przeciwdziałanie negatywnym skutkom stresu. Spotkanie to będzie miało również charakter rekreacyjno-integracyjny, na którym będzie można  skosztować dietetycznych potraw. Celem zadania jest wielostronne wykorzystanie muzyki  i śpiewu w celu ochrony i przywracania ludzkiego potencjału zdrowia. 

Możliwość utworzenia dodatkowego terminu przy zebraniu grupy min. 8 osób

Cena: 1500zł/ osoba

Ilość osób: 8-11 

Zapach kojących olejków eterycznych będzie unosił się w powietrzu!

Do zobaczenia w Dolinie Zdrowia!

W razie pytań prosimy o kontakt: 510002307